DEĞİŞİM

Ürünlerde değişim süresi

www.janqliona.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin değişim süresi 15 gündür. Ürünlerin kullanılmamış olması en gerekli şartımızdır.

İndirimliler kategorisinde iade yada değişim 

İndirimliler katagorisinden aldığınız ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır. Alışveriş yaparken bu olasılığı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Satış sözleşmesini ihlal etmiş olacaksınız.

Değişim işlemi yapılması

1- Değişim yapmak istediğin ürün veya ürünleri faturasıyla birlikte faturanın üzerindeki adrese anlaşmalı olduğumuz kargo olan Yurtiçi Kargoya teslim etmeniz gerekmektedir.

2- Değişim için gönderdiğiniz kargo bize ulaştığında, stoklarda bulunan değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri seçip WhatsApp Hattımızdan bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Değişim işleminde kargo ücreti 

1- Değişim yapılacak olan defolu yada yanlış gönderilmiş ürünü, anlaşmalı kargomuzla (YURTİÇİ KARGO) gönderim yapıldığı sürece BİZE aittir. Farklı bir kargo ile gönderim yapılacaksa MÜŞTERİYE aittir.

2- Değişim yapılacak olan defosuz yada yanlış göndermemiş ürünün değişimi için ve yerine seçmiş olduğunuz yeni ürünün kargo ücreti MÜŞTERİYE aittir.

3- İndirimli ürünlerde değişim ve iade KESİNLİKLE YOKTUR.

İPTAL & İADE

Sipariş defolu, yanlış gönderildi

Ürünlerimizi kargoya vermeden önce tüm kontrolleri yapılır. 

Kargo sürecinden sonra paket size ulaştığında herhangi bi hasar var ise “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatın.

Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır.

İade sonrası ücret

- İade onayı alındıktan sonra ücret tarafınıza yapıalacaktır.

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir.

- Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale /eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilir.

- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

-İade ve değişimde kargo ücreti gidiş ve geliş olarak alıcıya aittir. Anlaşmalı kargolarımız ile gönderim sağlayabilirsiniz.

-Karşı ödemeli gönderdiğiniz kargolarınız içeride ki bakiyenizden düşülecektir.

* DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.

* DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR.

* İNDİRİM KATEGORİSİNDE OLAN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM BULUNMAMAKTADIR.

İLAYDA GÖK VE İJLAL KATIRAĞ ADİ ORTAKLIĞI 

www.janqliona.com